Adapter 19.5V 9.23A 180W DELTA ADP-180TB F Connector Size 5.5mm x 2.5mm
3.125 out of 5
8 Đánh Giá
3.125 out of 5 based on 8 customer ratings
(8 customer reviews)
Mã SP: 2222
Thương hiệu: DELTA
Loại sản phẩm: Adapter 19.5V 9.23A